Novofine Pi Pharma Ster Naald 8mm/30g 100
4780425Hier vind je algemene en beknopte informatie over dit product. Deze informatie is geen medisch advies en omdat iedere persoon en iedere situatie uniek is, is het aangewezen om altijd gepersonaliseerd advies van je arts of apotheker te vragen voor je dit product gebruikt.
De Novofine naalden zijn geschikt voor alle Novofine insuline pennaalden (NovoPen 3, NovoPen 4, NovoLet 3 en Innovo). Bij de keuze van de juiste dikte van de naald (aangegeven in G) en diepte (aangegeven in mm) dient u rekening te houden met uw persoonlijke situatie (dikte van uw huid bijvoorbeeld).
- Lengte: 8mm
- Dikte: 30G / 0,3mm
- 3x geslepen naaldpunt
- Steriel
- Eenmalig gebruik, wegwerpen in de naaldcontainer.
- Geschikt voor gebruik met NovoPen 3, NovoPen 4, NovoLet 3 en Innovo.

Vind een apotheek
Heb je een vraag over je gezondheid of je medicatie? Vraag advies aan een apotheker in je buurt.
Recent door jou geraadpleegde apotheken
Openingsuren
maandag | {{item.openingHours[0].open1}} | {{item.openingHours[0].open2}} | Contacteer de apotheek voor haar openingsuren |
---|---|---|---|
dinsdag | {{item.openingHours[1].open1}} | {{item.openingHours[1].open2}} | |
woensdag | {{item.openingHours[2].open1}} | {{item.openingHours[2].open2}} | |
donderdag | {{item.openingHours[3].open1}} | {{item.openingHours[3].open2}} | |
vrijdag | {{item.openingHours[4].open1}} | {{item.openingHours[4].open2}} | |
zaterdag | {{item.openingHours[5].open1}} | {{item.openingHours[5].open2}} | |
zondag | {{item.openingHours[6].open1}} | {{item.openingHours[6].open2}} |
Diensten beschikbaar in de apotheek
{{service.desc}}
Voor persoonlijk advies geef je best altijd de voorkeur aan een contact in de apotheek. Indien je dat wenst, kan je bij sommige apotheken ook:
In sommige zones van het land moet je naar een specifiek telefoonnumer bellen om te weten welke apotheek er nachtwacht heeft (zonaal tarief)